Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być częścią jednego z największych wydarzeń narciarstwa biegowego w Polsce – tym razem podczas jubileuszowej, pięćdziesiątej edycji Biegu Piastów.
Pojawiliśmy się na miejscu ze swoim stoiskiem by poczuć kolejny raz sportową energię oraz zimową atmosferę największego w Polsce eventu dla biegaczy narciarskich. Dziękujemy za wiele inspirujących rozmów wszystkim, którzy nas odwiedzili i kibicowali na trasie.
Na Polanie Jakuszyckiej nasz team reprezentował Jaromir, Jarek i Miron. Do zobaczenia w kolejnej edycji.

