Maciej Staręga kończy karierę zawodnika

Od olimpijskich tras do nowych wyzwań!

Po swoich czwartych igrzyskach olimpijskich Maciej Staręga zakończył zawodową karierę. Był jednym z najbardziej utytułowanych polskich sprinterów w biegach narciarskich i wieloletnim reprezentantem Polski. Najwyższe miejsce w Pucharze Świata to 5. pozycja w Quebec City w 2016 roku, a jednym z największych sukcesów było  8. miejsce na mistrzostwach świata w Lahti.

Maćku, dziękujemy za wspólną sportową drogę. Gratulujemy wspaniałej kariery i życzymy Ci powodzenia w realizacji nowych celów, wyzwań oraz marzeń. Jesteśmy przekonani, że przed Tobą kolejny ciekawy etap życia – i z zainteresowaniem będziemy mu kibicować.

Przewijanie do góry